Kurs Stoicyzmu LOGO

Opinie o kursie

"

Przystępując do kursu, miałam wrażenie, że całkiem nieźle radzę sobie z nazywaniem swoich emocji, odróżnianiem faktów od opinii czy wprowadzaniem nowych prozdrowotnych nawyków.

Okazało się jednak że wiedza przekazana przez Andrzeja w kursie odsłoniła przede mną nowe możliwości zbliżenia się do siebie, a przez to również do innych.

Znalazłam m.in. odpowiedz na pytanie jak odróżnić sprawy i czynności na które mam wpływ od tych na które nie mam wpływu. Ta wiedza pomaga mi nie marnować energii na „bicie się” z myślami w stylu „no ale dlaczego mnie to spotkało?”.

Wiem, że miało prawo, więc zbieram myśli i szukam nowej drogi, nowego spojrzenia a w rezultacie nowego rozwiązania. Wiem również, że to dopiero początek wypracowywania stoickiego spokoju. Jednak mam pewność że z narzędziami, które dostałam w kursie, dam radę a wprowadzanie filozofii stoickiej w życie to będzie czysta przyjemność.

Patrycja Maszewska - ekonomistka, trenerka biznesu

"

Gorąco polecam kurs! Znajduje się tam bardzo dużo wartościowych treści, z których można skorzystać nie tylko w życiu osobistym, ale i w biznesie.

Szczególnie cenne są konkretne narzędzia, które można od razu wykorzystać w praktyce i które z pewnością okażą się pomocne w "zarządzaniu kryzysowym". 

Ponadto cała masa inspirujących koncepcji, "złotych myśli" i życiowych przykładów, pomagają poukładać w głowie wiele trudnych tematów.

Paweł Gerus  właściciel firmy Well-Done.pl

"

Wśród wszystkich kursów i warsztatów online, które pojawiły się w czasie epidemii, kurs „Moja wewnętrzna siła” jest jednym z tych, którym na prawdę warto poświęcić swój czas. 

Kurs składa się z siedmiu dobrze skrojonych części. Układa wiedzę na bardzo ważne tematy, daje gotowe narzędzia do pracy i zaprasza do refleksji nad postrzeganiem świata.

Serdecznie polecam!

Teresa Musiał  Badania marketingowe & Jakość Obsługi Klienta

"

Znacie to uczucie, gdy „chodzi” za wami chęć na zjedzenie swoich ulubionych lodów po okresie długiego postu? I to uczucie rozsmakowywania się, gdy już czujecie ten jedyny, długo oczekiwany smak na podniebieniu? Ten, który zostaje z wami na długo? I mobilizuje do kolejnych chwil działania i czekania na tę kolejną przyjemność?

Tak właśnie miałam z tym kursem! Sprawdź sam(a), co ty poczujesz. I ile z niego weźmiesz i zastosujesz w życiu. I jak cenne zasoby poszerzysz. Autora kursu poznałam w 2015 roku i cenię go za mądrość, odwagę, merytorykę i ponadprzeciętne zaangażowanie. Ci co mnie znają, wiedzą, że nie marnotrawię czasu i pieniędzy na 'onlajnowe zbytki'. I nie napiszę ani słowa więcej, bo umiar, to jedna ze stoickich cnót.

Katarzyna Drążkowska  trener, coach

"

Polecam kurs wszystkim, którzy potrzebują poukładać lub zweryfikować swoje myśli, wartości, marzenia i plany. 

Cytaty, ciekawe ćwiczenia i merytorycznie poukładana wiedza sprawi, że filozofia przestaje być trudnym i niedostępnym dla zwykłego człowieka zakresem wiedzy.

Często słyszałam, nie filozofuj, co miało znaczyć, za dużo pytań zadajesz, zajmij się czymś pożytecznym itp. W człowieku jednak jest ogromna potrzeba poznawania , analizowania i badania tego co jest wokół.

Kurs można też wykorzystać do pracy z dziećmi, one cudownie potrafią zaskoczyć swoimi skojarzeniami i otworzyć wiele zamkniętych dla dorosłych drzwi, w świecie myśli nieokiełznanych.

Anna Grzesiak  terapeutka

"

Kurs dał mi chwilę  oddechu w tym szalonym czasie 🙂 Usystematyzował i pogłębił to co wiedziałam.  

Wiedza zawarta w kursie podana została w niezwykle przyjazny i efektywny sposób, a do tego okraszona ciekawymi cytatami, które uwielbiam. 

Kurs dał mi też inspirację do tego, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce - zarówno na gruncie zawodowym podczas pracy z ludźmi jak i prywatnym np. w pracy nad nowymi nawykami.

Szczerze zachęcam wszystkich, którzy szukają wiedzy, źródła refleksji lub inspiracji do odbycia kursu.

Agnieszka Dworecka  trener wewnętrzny

"

Znalazłam tu bardzo przystępnie podaną wiedzą, także czytało mi się kurs z przyjemnością.

Forma podania stoickiej filozofii działała na wszystkie zmysły.

Warto utrwalić zawarte w nim wiadomości, bo zawiera cenne rady.

Dziękuję za możliwość poznania praktyk stoickich, są bardzo na czasie.

Iwona Gocyk  artysta plastyk, pedagog, ceramik.

"

Wartościowy kurs, szczególnie w natłoku (szczególnie teraz) biznesowych, marketingowych i sprzedażowych treści.

Dla mnie była to ciekawa odmiana, pozwalająca wejrzeć bardziej w siebie od strony dotychczasowych postaw życiowych i nawyków myślowych. Kurs jest bardzo przyjemny do strawienia z kilku powodów:

1. Krótkie i merytoryczne materiały są podawane w różnorakich formach - tekst, grafiki, nagrania audio, video.

2. Ćwiczenia do samodzielnego wykonania dają przestrzeń do refleksji nad sobą samym i sobą w różnych kontekstach. Dla mnie to była najcenniejsza część kursu.

3. Kolejne lekcje pozwalają spokojnie zanurzyć się w omawianym zagadnieniu, następnie przedstawiają jego praktyczne przykłady, pozwalają sprawdzić je u siebie i na koniec podsumowują całość w lekki sposób.

4. Dodatkowo od autora czuć, że temat jest mu bliski i nie przeczytał o stoicyzmie jednej książki na dzień przed tworzeniem kursu.

Serdecznie polecam ten kurs. Tak dla odmiany, żeby się zatrzymać i w dalszą drogę ruszyć ze stoickim spokojem

Mateusz Kałamarz  konsultant biznesu

"

Kurs jest według mnie świetnym wprowadzeniem do stoicyzmu. Andrzej przystępnie pokazuje krok po kroku co robić, aby ograniczać swój strach, bardziej kontrolować siebie i być spełnionym człowiekiem. 

Jeśli chcesz nauczyć się konkretnych stoickich kompetencji w ciągu 1 tygodnia to bardzo polecam ten kurs.

Myślę, że świat szczególnie w dzisiejszych czasach potrzebuje większej ilości praktyków stoicyzmu i wzięcie udziału w tym kursie jest dobrym krokiem do realizacji tej wizji. 

To, co jest mocną stroną tego kursu to połączenie podbudowy teoretycznej, życiowych przykładów i praktycznych ćwiczeń. Polecam!

Adam Zadrożny  trener wystąpień publicznych i tworzenia prezentacji

"

Kurs pozwolił mi uporządkować w głowie pewne przemyślenia i życiowe priorytety, którym chciałam się przyjrzeć na nowo w czasie gdy świat się zatrzymał…

Bardzo interesujący materiał, na każdy czas: kryzys wieku średniego, kryzys zawodowy/osobisty; pandemię i koniec świata, który czai się za rogiem. Ale także: na czas rozwoju.

Użyteczny dla osobistych celów, ale i zawodowo dla osób, które pracują z innymi (trener, coach, edukator, terapeuta – w każdym z tych obszarów widzę zastosowanie treści kursu).

W bonusie: ogromny wybór inspirujących cytatów. Autor trafnie i inspirująco wplótł współczesne wątki biznesowe i elementy wiedzy naukowej w zakresie np. zarządzania sobą w czasie, ustalania celów, kształtowanie nawyków.

Ćwiczenia dla uczestnika – banalnie proste, i w swej prostocie okrutnie głębokie, jeśli wykona się je z sercem i uczciwie. Dla mnie świetne uzupełnienie szkolenia/procesu coachingowego.

Agnieszka Ratajczak

"

Fantastyczne treści, ułożone w przyjemny do przyswojenia sposób. Bardzo fajny materiał na początek przygody z pracą nad pogłębionym rozwojem osobistym.

Zupełnie nie moja estetyka, ale to kwestia drugoplanowa. 🙂

Byłabym przeszczęśliwa, gdyby kurs pojawił się w bardzo namacalnej wersji kursoksiążki na obłędnie zmysłowym papierze, który można by było późnym wieczorem brukać notatkami.

Katarzyna Pająk-Załęska

menu